TEXTILE house | second hand

Spoločnosť TEXTILE House bola založená v roku 1996 na sprostredkovanie predaja použitého textilu niektorých západoeurópskych obchodných spoločností.

V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás

FASHION + ART = FRIENDS

lab

FASHION

Spoločnosť Textile house prináša už desať rokov na slovenský trh second handové oblečenie tej najvyššej kvality. Ak túžite po originalite a nechcete nosiť to, čo práve nosia všetci ostatní, v našich predajniach nájdete jedinečné kúsky od značiek z celého sveta.

ART

Divadelná fakulta Vysokej školy múzických umení v spolupráci s Textile house–om (alebo opačne) prináša unikátnu transformáciu bežného odevu na divadelný kostým, ktorý sa neskôr stáva hercovou druhou kožou na javisku. Výnimočná spolupráca Textile housu s Divadelnou fakultou VŠMU. Projekt sa začal bábkohereckou inscenáciou Tiger, ktorú Textile house partnersky podporil a vďaka tomu vznikli unikátne kostýmy, ktoré zožali veľký úspech medzi odbornou divadelnou verejnosťou, ale aj bežným návštevníkom.

FRIENDS

Týmto projektom sa našartovala celoročná spolupráca s VŠMU, ktorá podporuje študentov pri realizácii ich nápadov. Partneri projektu: VŠMU, Divadlo Lab

TEXTILE HOUSE na DOBROM TRHU v Bratislave.

25. apríla 2015 ste náš stánok mohli nájsť na Jakubovom námestí, alebo ako ho viacerí Bratislavčania  poznajú  – na “Jakubáku”. Trh funguje od roku 2011 a jeho myšlienkou je podporiť  malovýrobcov a kvalitné domáce produkty, ale aj produkty rozmanitých kultúr a etník, ktoré žijú na Slovenku. My sme okrem prezentácie modelov z nášho nového VINTAGE obchodu, podporili aj myšlienku ” recyklovanej módy” a návštevníci trhu si mohli vyskúšať potlačiť rôznymi  vzormi obyčajné bavlnené tričko a zmeniť ho tak na úplne iný, jedinečný kus odevu. Projekt vznikol v spolupráci VŠVU Bratislava. Nám sa na trhu veľmi páčilo a ďakujeme všetkým, ktorí sa pri našom stánku zastavili. Tešíme sa na Vás pri ďalšej príležitosti.