TEXTILE house | second hand

Spoločnosť TEXTILE House bola založená v roku 1996 na sprostredkovanie predaja použitého textilu niektorých západoeurópskych obchodných spoločností.

V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás
kariera_predavacka
kariera_manazerka

Aktuálne ponuky práce spoločnosti Textile House:

  • Triedička textilu v Logistickom Parku v Senci
  • Predavačka v Bratislave

Vidíte sa tu? Radi vás u nás privítame.

Vyplňte náš jednoduchý formulár poniže, alebo pošlite životopis na email: chuda.maria@textilehouse.sk a naši kolegovia z HR oddelenia sa vám radi ozvú.

Kontaktný formulár

Meno

Priezvisko

Telefónne číslo

Email

Pracovná pozícia o ktorú mám záujem

Môžem pracovať:

Ak by som si mohol/a vybrať, tak by som chcel/a pracovať v predajni TEXTILE house v:

Možno vás bude zaujímať, že som pracoval/a pre:

Tu sú dôvody, pre ktoré by som rád/rada pracoval/a pre TEXTILE house:

Priložiť CV

Poznámka

[wpgdprc "By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website."]

Všetky údaje budú použité výhradne pre vnútorné účely spoločnosti TEXTILEHOUSE for EURO TRADE, s.r.o. Odoslaním formulára súhlasíte s podmienkami zákona – Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Zákon č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v prihláške v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely zasielania newslettrov . Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.