TEXTILE house | second hand

Spoločnosť TEXTILE House bola založená v roku 1996 na sprostredkovanie predaja použitého textilu niektorých západoeurópskych obchodných spoločností.

V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás

kariera_predavacka

Predavačka / asistentka

Ak sa rozhodnete stať sa členom nášho teamu, mala by vás baviť móda, ľudia, rýchly chod predajne. U nás ste celý deň v pohybe, pracujete s tovarom, ktorý k nám meral dlhú cestu z rôznych krajín sveta. Nájdete u nás kúsky od značiek z Európy, Škandinávie, USA, preto ich prezentácii venujeme veľkú pozornosť. Budete inšpirovať našich zákazníkov, pomôžete im orientovať sa vo svete značiek a pomáhať im nájsť tie najzaujímavejšie a pre nich jedinečné kúsky rôzneho tovaru. Samozrejme informujete o aktuálnych reklamných akciách, ktoré pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme.

Pozícia predavačky je jednou z najdôležitejších pozícií v našej firme.

Sme spoločnosť s rodinnou atmosférou, kde základnými hodnotami sú dôvera a rešpekt. Práca u nás je dobre finančne ohodnotená, ponúkame nástupný plat 700,- Eur brutto, máme pre vás pripravený obratový bonusový systém, ako aj bonusy za kvalitne odvedenú prácu, gastrolístky, školenia, welness pobyty. Pokiaľ ste ambiciózna, mate u nás možnosť kariérneho rastu na post vedúcej, poprípade do vyššieho managmentu.

Vidíte sa tu? Radi vás u nás privítame.

Vyplňte náš nižsie uvedený formulár, alebo pošlite životopis na email: chuda.maria@textilehouse.sk a naši kolegovia z HR oddelenia sa vám radi ozvú.

Kontaktný formulár

Meno

Priezvisko

Telefónne číslo

Email

Pracovná pozícia o ktorú mám záujem

Môžem pracovať:

Ak by som si mohol/a vybrať, tak by som chcel/a pracovať v predajni TEXTILE house v:

Možno vás bude zaujímať, že som pracoval/a pre:

Tu sú dôvody, pre ktoré by som rád/rada pracoval/a pre TEXTILE house:

Priložiť CV

Poznámka

[wpgdprc "By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website."]

Všetky údaje budú použité výhradne pre vnútorné účely spoločnosti TEXTILEHOUSE for EURO TRADE, s.r.o. Odoslaním formulára súhlasíte s podmienkami zákona – Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Zákon č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v prihláške v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely zasielania newslettrov . Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.