TEXTILE house | second hand

Spoločnosť TEXTILE House bola založená v roku 1996 na sprostredkovanie predaja použitého textilu niektorých západoeurópskych obchodných spoločností.

V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás

Vedúca predajne

Vedúcim našich predajní vkladáme do rúk to, čo je pre nás najvzácnejšie – náš tovar a naše teamy.
Ako vedúca našej predajne máte dôležitú úlohu zabezpečit chod obchodu, počnúc predajnou plochou, nacenením tovaru a prácou s teamom.

K úspešnému vedeniu predajne potrebujete nadšenie pre módu, prehľad o značkách na trhu, skúsenosti s vedením teamu a dostatok odhodlania na zvládanie každodenných výziev.
Tovar, ktorý zákazníkom ponúkame pochádza z celého sveta. Ponuka na našich predajniach je bezkonkurenčne atraktívna pre veľký počet zákazníkov, čo vám pomáha dosahovať ekonomické ciele predajní.

Vedúce predajní, ktoré hľadáme, by mali byť praktické ženy, ktoré majú rady rýchle tempo a prácu, kde sa všetky problémy riešia s pozitívnym prístupom.

Práca vedúcej je u nás dobre finančne odhodnotená, nástupný plat 1100,- Eur brutto, štvrtročne obratové bonusy, bonusy za kvalitne odvedenú prácu, gastrolístky, školenia, porady spojené s wellness pobytom. Pokiaľ ste ambiciózna a hovoríte po anglicky, máme pre Vas aj možnosti kariérneho rastu na pozície vo vyššom managmente.

Vidíte sa tu? Radi vás u nás privítame.

Vyplňte náš nižsie uvedený formulár, alebo pošlite životopis na email: chuda.maria@textilehouse.sk a naši kolegovia z HR oddelenia sa vám radi ozvú.

Kontaktný formulár

Meno

Priezvisko

Telefónne číslo

Email

Pracovná pozícia o ktorú mám záujem

Môžem pracovať:

Ak by som si mohol/a vybrať, tak by som chcel/a pracovať v predajni TEXTILE house v:

Možno vás bude zaujímať, že som pracoval/a pre:

Tu sú dôvody, pre ktoré by som rád/rada pracoval/a pre TEXTILE house:

Priložiť CV

Poznámka

[wpgdprc "By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website."]

Všetky údaje budú použité výhradne pre vnútorné účely spoločnosti TEXTILEHOUSE for EURO TRADE, s.r.o. Odoslaním formulára súhlasíte s podmienkami zákona – Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Zákon č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v prihláške v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely zasielania newslettrov . Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.